Mes naudojame cookies. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su jų naudojimu.
OK
Užsakymo būseną x
Atsijungti

Padangos Ford automobiliams

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Ford kompanija buvo įkurta Henry Ford 1903 metais. Po penkerių metų, revoliucingi T modeliai buvo įvesti į rinką. Šiandien, Ford tai vienas didžiausių automobilių gamintojų, pripažintų visame pasaulyje. Su savo plačiu automobilių pasirinkimu Ford modeliai atitinka visus poreikius ir reikalavimus, kuriuos vairuotojai gali turėti. Rinkdamiesi tinkamas padangas Ford autombiliui gausite geriausią kokybę, o vairavimas taps itin malonia patirtimi.

Padangų gamintojai bendradarbiaujantys su Ford

Ieškant geriausių padangų, Jums reikia išsirinkti produktą tarp keleto padangų gamintoju. Jūs galite visada pasirinkti Goodyear padangas. Šis padangų gamintojas siūlo geros kokybės padangas tokiems Ford modeliams:

  • Ford Focus
  • Ford Galaxy
  • Ford Kuga
  • Ford Mondeo

Išskyrus Goodyear, Ford automobiliui galima panaudoti Bridgestone ir Michelin padangas kaip standartinę įrangą.

Optimali kontrolė visomis sąlygomis

Kad užtikrintų optimalią kontrolę Ford mašinai net žiemos laiku, rekomenduojama pakeisti padangas temperatūrai nukritus žemiau 7 laipsnių Celsijaus. Kai kuriose šalyse reikia būtinai pritaikyti padangas automobiliui priklausomai nuo sezono (žieminio ir vasarinio). Kad suteiktumėte savo mašinai optimalų sukibimą žiemos sezono laiku, Jūs galite pasirinkti produktus su snaigės simboliu; M+S padangos siūlo gerą stabilumą ant purvo ir sniego.

Optimali trauka nepaisant oro sąlygų

Universalios padangos tai kompromisas tarp vasarinių ir žieminių padangų. Universalios padangos gali būti naudojamos per visus metus. Jūs galite atpažinti šias padangas saulės, lietaus lašo arba lapo simoblių dėka. Run-Flat padangos yra tinkamos avarinėmis situacijomis (pavyzdžiui, pradurtos padangos atveju). Šis padangos rūšis leidžia saugiai važiuoti, oro praradimo metu. Jūs galite važiuoti toliau iki 100 kilometrų, su makslimaliu greičiu 80 kilometrų per valandą. Tokiu būdu galėsite nuvažiuoti tiesiai į Jūsų garažą vietoj laukti techninės pagalbos kelyje.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.
^