Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Fiat padangos

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Fiat koncernas buvo įkurtas 1899 metais. Per dešimtmečius,italų automobilių gamintojas tapo vienu iš didžiausių automobilių gamintojų pasaulyje. Fiat siūlo platų asortimentą mažiems ir kompaktiškiems automobiliams. Populiariausi modeliai yra:

  • Fiat Doblo
  • Fiat Stilo
  • Fiat Ulysse
  • Fiat Panda
  • Fiat Punto
  • Fiat Croma
  • Fiat Grande Punto
  • Fiat Bravo
  • Fiat Nuova 500

Gamintojas siūlo padangas tinkančias visiems Fiat modeliams.

Padangos kiekvienam Fiat modeliui

Fiat įdeda daug jėgų į naujų padangų modelių kūrimą, taip pat glaudžiai bendradarbiauja su kitais padangų gamintojais. Tai yra tokios markės kaip :

Fiat Panda gali būti įrengtas padangų markės Bridgestone D693 arba D684 su dydžiais 165/70R14 81T arba 185/65R14 86T. Kitas šiam automobiliui idealiai tinkantis padangų markės Michelin variantas tai Energy Saver su ratlankiais nuo 13 iki 17 colių skersmens. Ant Fiat Grande Punto galima montuoti padangas Bridgestone ER300 195/55R16 87H dydžiu. Tačiau Fiat Bravo modeliui reikia turėti visada įmontuotas Contitnetal markės padangas. Transporto priemonės dokumentuose rasite visą informaciją, kokios padangos tinka Fiat automobiliui.

Jauskitės užtikrintai kelyje su padangomis skirtomis Fiat automobiliui

Aukštos kokybės padangos garantuoja puikų valdymą Fiat automobiliams visomis oro sąlygomis. Naujoviškų technologijų dėka, padangos skirtos Fiat automobiliams išlaiko aukštus reikalavimus net ir sudėtingiausiomis sąlygomis. Platūs protektoriaus grioveliai lengvai išsklaido vandenį ir sumažina slydimo šlapia kelio danga pavojų.
Šios padangos buvo specialiai pritaikytos prie Fiat modelių bei, tuo pačiu metu,teikia aukščiausio lygio komfortą ir saugumą. Mažo pasipriešinimo riedėjimui dėka,triukšmo lygis yra labai žemas, ir turi teigiamą poveikį vairavimo komfortui. Fiat padangos yra labai ekonomiškos. Reikia žinoti, kad pigios padangos kelia realią grėsmę mūsų saugumui.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.