Mes naudojame cookies. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su jų naudojimu.
OK
Užsakymo būseną x
Atsijungti

Evergreen žieminės padangos – saugesnės kelionės už neįtikėtiną kainą

Tarptautinėje rinkoje 2008 metais pasirodęs, Evergreen prekinis ženklas priklauso Jinyu įmonei, vienam iš didžiausių Kinijos padangų gamintojų. Evergreen padangos pastaraisiais metais užsitikrino vis geresnę padėtį Lietuvos rinkoje, nes saugumas ir prekių kokybė užtikrina sėkmę Vakaruose. Šis prekinis ženklas gali pasiūlyti nebrangias padangas daugumai transporto priemonių, įvairius dydžius ir derina prieinamą kainą su kokybe ir tai patraukia vis daugiau Lietuvos klientų.

Ekonominės klasės žieminės padangos sudaro didelę dalį Lietuvoje parduodamų padangų, nes atsakingi vairuotojai nenori rizikuoti pirkdami panaudotas padangas ir vis dažniau renkasi nebrangias naujas alternatyvas. Būtent dėl šios priežasties Evergreen savo asortimente turi ypatingai plačią įvairių modelių ir dydžių žieminių padangų pasiūlą, iš kurios kiekvienas vairuotojas ras ką išsirinkti.

Saugumą užtikrinančios ir įperkamos Evergreen žieminės padangos iš reifendirekt.lt

Evergreen EW62 ir EW66 modelių gaminimui yra naudojamos ypatingos žaliavos ir gilus, sudėtingas protektoriaus rašto dizainas, kuris užtikrina efektyvumą ir sukibimą su sniegu padengtas keliais esant žemai temperatūrai. Patikima konstrukcija ir lankstus silicio gumos mišinys užtikrina ne tik gerą funkcionalumą žiemos sąlygomis, bet ir patikimumą bei sumažintą pasipriešinimą riedėjimui. Efektyvus vandens, sniego ir ižo išstūmimas iš padangos protektoriaus taip pat prisideda prie vairavimo patogumo esant bet kokiomis oro sąlygomis. Kaip ir visada, reifendirekt.lt turi Jums patraukliausius pasiūlymus. Užsakymo procesas yra labai paprastas, o užsakius dvi ir daugiau Evergreen žieminių padangų pristatymas Lietuvos teritorijoje yra visiskai nemokamas!

^