Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Debica vasarinės padangos

Debica įmonė savo veiklą pradėjo 1937 metais. 1995 metais dalį Debica S.A. akcijų įsigijo amerikiečių firma Goodyear Tire & Rubber.
Taikydama naujoves ir vystydama plėtrą ši įmonė sugebėjo pagerinti vasarinių padangų kokybę ir eksploatacines savybes. Naujausios Debica padangos užtikrina labai gerą manevringumą ir važiavimo patogumą ant sauso ir šlapio kelio.
Lenkų prekinis ženklas yra puiki ir nebrangi premium klasės padangų alternatyva. Visi gaminami modeliai atitinka keliamus reikalavimus ir yra paženklinti Europine padangų kortele, kurioje nurodomas pasipriešinimas trinčiai, triukšmo emisija ir atsparumas drėgmei.

Debica vasarinės padangos - aukšta kokybė už prieinamą kainą

Mes rekomenduojame Debica Presto ir Furio vasarinių padangų modelius - tai aukštos kokybės padangos, kurios pasižymi patvarumu, užtikrina saugumą ir patogumą net važiuojant dideliu grečiu. Presto protektorius – asimetriškas ir tai padeda atskleisti visas geriausias savybes esant bet kokioms oro sąlygoms. Furio patraukia inovatyviu dizainu ir aukštu greičio limito žymėjimu. Vienakryptis protektoriaus raštas, primenantis V raidę, suteikia didesnį stabilumą posūkiuose, o daugybė šoninių griovelių apsaugo nuo slydimo vandens sluoksniu.

Mūsų konsultantai gali Jums padėti išsirinkti tinkamiausiasDebica vasarines padangas Jūsų transporto priemonei. Užsisakykite dabar internetu iš reifendirekt.lt.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.