Mes naudojame cookies. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su jų naudojimu.
OK
Užsakymo būseną x
Atsijungti

Dacia padangos

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Dacia gamina automobilius palankiomis kainomis. Įmonė buvo įkurta 1966 metais,bendradarbiaujant su Prancūzijos automobilių gamintoju, Renault įmone. Populiariausi modeliai:

  • Dacia Logan
  • Dacia Sandero
  • Dacia Duster

Puikios Dacia padangos

Dacia automobiliams tinka daugumos gamintojų padangos. Originalios Dacia padangos yra daugiausiai Goodyear markės. Dacia Logan turi įrengtas pvž. Goodyear Dura Grip padangas su 185/65 R15 didžiu. Toks pats dydis naudoja taip pat "Dacia Sandero" modelis. 215/65 R16 dydžio padangos tinka "Dacia Duster" modeliui. Padangų dydžiai, kuriuos galite naudoti "Dacia" automobiliams yra gana riboti. Transporto priemonės registracijos pažymėjime yra parašyta kokios padangos tinka Dacia automobiliui.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant padangas

Perkant padangas Dacia automobiliui reikia atkreipti dėmesį į vairavimo stabilumą ir ekonomiškumą. Padangos su mažu ir tolygiu protektoriaus nusidėvėjimu turi didelį įtaką į kuro vartojimą ir ridą.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.
^