Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Cooper žieminės padangos – įvertinkite saugumo svarbą

Daugiau nei 100 metų patirtį padangų gamyboje turinti Cooper įmonė garsi savo pavadinimu. Plati aukštos kokybės gaminių pasiūla labiau nei betkada vilioja vairuotojus. Kokybiškos ir savo kainos vertę atitinkančios Cooper padangos visada prienamos reifendirekt.lt labai palankia kaina!

Šaltajam metų laikui mūsų internetinė parduotuvė siūlo didelį Cooper žieminių padangų pasirinkimą visų tipų lengviesiems automobiliams, visureigiams ir nedidelio svorio sunkvežimiams. Discoverer ir Weather-Master padangų rūšys tinka visoms automobilių grupėms: econimiškiems miesto automobiliams, patogioms šeimos mašinoms, o taip pat intensyviam naudojimui važinėjant keturiais ratais varomais automobiliais.

Jūsų saugumo užtikrinimas yra svarbiausias važinėjant Cooper žieminėmis padangomis iš reifendirekt.lt

Cooper Weather-Master modelis naudoja aukščiausios kokybės žaliavas, modernų kryptinį protektoriaus raštą ir 3D griovelių technologiją, kad važiavimas žiemos oro sąlygomis Jums leistų jaustis užtikrintai. Cooper Weather-Master S/T2 ir S/T3 yra modeliai, skirti kompaktiškiems ir vidutinio dydžio automobiliams, Weather-Master SA2 buvo specialiai suprojektuotos galingoms mašinoms, o Weather-Master WSC yra labiausiai tinkančios visureigiams.

Specialiai visureigiams ir visais keturiais ratais varomiems automobiliams sukurtos Cooper Discoverer padangos užtikriną nepriekaištingą sukibimą ir stabilumą esant itin atšiaurioms žiemos sąlygoms - gumos mišinio sudedamoji dalis - silicio dioksidas ir pažangus dizainas pagerina sukibimą su apledijusia ar sniegu padengta kelio danga. Discoverer M+S Sport ir M+S2 yra ypač tinkamos visureigiams, o Discoverer M+S padangos nepamainamos važiuojant neasfaltuotais keliais.

Užsisakykite dabar Cooper žiemines padangas iš reifendirekt.lt ir pasinaudokite mūsų puikiomis kainomis ir kokybišku klientų aptarnavimu – nemokamu pristatymu visoje Lietuvos teritorijoje užsisakius dvi ir daugiau padangų!

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.