Cooper žieminės padangos – įvertinkite saugumo svarbąGamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Daugiau nei 100 metų patirtį padangų gamyboje turinti Cooper įmonė garsi savo pavadinimu. Plati aukštos kokybės gaminių pasiūla labiau nei betkada vilioja vairuotojus. Kokybiškos ir savo kainos vertę atitinkančios Cooper padangos visada prienamos reifendirekt.lt labai palankia kaina!

Šaltajam metų laikui mūsų internetinė parduotuvė siūlo didelį Cooper žieminių padangų pasirinkimą visų tipų lengviesiems automobiliams, visureigiams ir nedidelio svorio sunkvežimiams. Discoverer ir Weather-Master padangų rūšys tinka visoms automobilių grupėms: econimiškiems miesto automobiliams, patogioms šeimos mašinoms, o taip pat intensyviam naudojimui važinėjant keturiais ratais varomais automobiliais.

Jūsų saugumo užtikrinimas yra svarbiausias važinėjant Cooper žieminėmis padangomis iš reifendirekt.lt

Cooper Weather-Master modelis naudoja aukščiausios kokybės žaliavas, modernų kryptinį protektoriaus raštą ir 3D griovelių technologiją, kad važiavimas žiemos oro sąlygomis Jums leistų jaustis užtikrintai. Cooper Weather-Master S/T2 ir S/T3 yra modeliai, skirti kompaktiškiems ir vidutinio dydžio automobiliams, Weather-Master SA2 buvo specialiai suprojektuotos galingoms mašinoms, o Weather-Master WSC yra labiausiai tinkančios visureigiams.

Specialiai visureigiams ir visais keturiais ratais varomiems automobiliams sukurtos Cooper Discoverer padangos užtikriną nepriekaištingą sukibimą ir stabilumą esant itin atšiaurioms žiemos sąlygoms - gumos mišinio sudedamoji dalis - silicio dioksidas ir pažangus dizainas pagerina sukibimą su apledijusia ar sniegu padengta kelio danga. Discoverer M+S Sport ir M+S2 yra ypač tinkamos visureigiams, o Discoverer M+S padangos nepamainamos važiuojant neasfaltuotais keliais.

Užsisakykite dabar Cooper žiemines padangas iš reifendirekt.lt ir pasinaudokite mūsų puikiomis kainomis ir kokybišku klientų aptarnavimu – nemokamu pristatymu visoje Lietuvos teritorijoje užsisakius dvi ir daugiau padangų!

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

*Nemokamas pristatymas užsakius 2 arba daugiau padangų (PVM mokestis įskaičiuotas).
**Pilnos komplektacijos ratams šios sąlygos netaikomos

Clients opinions

Shop rating
more