Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Padangos Citroen automobiliui

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Citroen istorija prasidėjo 1919 metais, kai Citroen A modelis buvo pagamintas. Šiandien, Citroen tai veinas svarbiausių europietiškų automobilių gamintojų. Jo asortimentas yra labai platus, apima kompaktinius, vidutinės klasės, prabangius automobilius bei mažus furgonus. Padangos Citroen modeliams yea taip pat įvairios. Tarp populiariausių modelių galima išskirti:

  • Citroën C1
  • Citroën C3
  • Citroën C4
  • Citroën C4 Picasso
  • Citroën C5
  • Citroën C6
  • Citroën C8

. Daugelis šio gamintojo automobilių variantų yra aprūpinti originaliai Michelin padangomis. Kai kurie C3 modeliai naudoja Bridgestone padangas. Ieškodami padangų Citroen automobiliams galite pasirinkti taip pat padangas kitų įmonių gaminamas. Padangų dydis, kuris turėtų būti panaudotas priklauso nuo automobilio modelio ir jo paskiirtes. Jeigu kalbama apie kompaktinės klasės automobilius, pasiūlymas yra reliatyviai apribotas. Citroen C2 modeliui su varikliu1.1 l rekomenduojamas padangų dydis tai 175/65 R14, tačiau Citroen C3 auotmobiliui galite pasirinkti tokius išmatavimus: 185/65 R15, 195/55 R16 or 205/45 R17. Citroen C8 modeliui, galima panudoti kitą padangų dydį jeigu jų plotis neviršija 215 milimetrų. Jūs galite patikrinti išmatavimus tinkamus Jūsų automobiliui mašinos registracijos liudijime ir jos kituose techniniuose dokumentuose.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.