Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Padangos Chevrolet automobiliui

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Chevrolet markė buvo įkurta JAV 1911 metais. Dabar,siūlo automobilius pirkėjams visame pasaulyje. Chevrolet asortimentas yra labai įspūdingas. Išskyrus kompaktinių ir vidutinės klasės auotomobilius, įmonė teikia taip pat sportines mašinas, visureigius ir mažus furgonus. Todėl siūlomų padangų pasirinkimas Chevrolet automobiliams yra irgi platus.

Padangos tinkamos kiekvienam Chevrolet modeliui

Daugelis transporto priemonių yra aprūpintos tokių gamintojų padangomis kaip Bridgestone arba Yokohama. Tačiau ir kiti padangų gamintojai siūlo platų asortimentą tinkamą Chevrolet automobiliui.

Mažiems modeliams,kaip Chevrolet Aveo,rekomenduojamos padangos su išmatavimais 185/75 R14,kurios sudaro tokių automobilių standartinę įrangą. Tačiau C6 sportiniam modeliui reikia išmerų 275/35 R18 priekinėje ašyje ir 325/30 R19 gelinėje. Prieš užsisakydami padangas patikrinkite ar išmatavimai yra nurodyti transporto priemonės registracijos ludijime bei kituose automobilio techniniuose dokumentuose. Pasirenkant padangų išmeras tinkamas automobiliui, reikia atsižvelgti į jo dydį,korpuso formą ir pakabą,priešingu atveju mašina ir padangos gali būti pažeistos.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.