Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Bridgestone universalios padangos – didžiasias efektyvumas esant bet kokoim oro sąlygoms

Šiuo metu aukščiausiai rinkoje esančios Bridgestone įmonės verslas labai klesti. Daugumos viso pasaulio vairuotojų nuomone, Bridgestone yra vienas iš geidžiamiausių prekinių ženklų - visada užtikrina aukščiausią kokybę ir nepriekaištingas savybes. Šios įmonės padangos yra nurodomos kaip labiausiai tinkančios daugelio automobilių pramonės gamintojų arba dažnai nurodomos kaip geriausias alternatyvus pakaitalas.

Jeigu Jus domina itin aukštos kokybės universalios padangos, mūsų internetinė parduotuvė siūlo Bridgestone padangas, tinkančias daugumai automobilių markių ir modelių. Peržvelkite mūsų pasiūlą ir sužinokite daugiau informacijos arba pasinaudokite mūsų išmania paieškos sistema ir greitai bei patogiai suraskite sau tinkamiausią prekę.

Nepriekaištingas važiavimas visus metus su Bridgestone universaliomis padangomis iš reifendirekt.lt

Premium klasės universalios padangos suteikia ypatingai didelį saugumą, patogumą ir patvarumą net ir esant atšiauriausioms oro sąlygoms. Būtent šiomis savybėmis pasižymi Bridgestone A001 padangos; ypatinga gumos mišinio sudedamoji dalis - silicio dioksidas - padeda išsaugoti lankstumą ir funkcionalumą esant bet kokiai oro temperatūrai - Jūs galite užtikrintai vairuoti ir stabdyti tiek ant įkaitusio asfalto, tiek ant apledijusio kelio. Lietuvos vairuotojai bus nustebinti sužinoję, kad Bridgestone A001 universalios padangos yra efektyviausios važiuojant šlapiais keliais - jos padeda išvengti slydimo vandens paviršiumi ir paskebimai sutrumpina stabdymo atstumą.

reifendirekt.lt siūlo Jums patrauklias Bridgestone universalias padangas labai palankia kaina. Negana to, mes pristatome padangas nemokamai visoje Lietuvos teritorijoje jeigu užsisakote dvi ar daugiau padangų.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.