Bridgestone universalios padangos – didžiasias efektyvumas esant bet kokoim oro sąlygomsGamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Šiuo metu aukščiausiai rinkoje esančios Bridgestone įmonės verslas labai klesti. Daugumos viso pasaulio vairuotojų nuomone, Bridgestone yra vienas iš geidžiamiausių prekinių ženklų - visada užtikrina aukščiausią kokybę ir nepriekaištingas savybes. Šios įmonės padangos yra nurodomos kaip labiausiai tinkančios daugelio automobilių pramonės gamintojų arba dažnai nurodomos kaip geriausias alternatyvus pakaitalas.

Jeigu Jus domina itin aukštos kokybės universalios padangos, mūsų internetinė parduotuvė siūlo Bridgestone padangas, tinkančias daugumai automobilių markių ir modelių. Peržvelkite mūsų pasiūlą ir sužinokite daugiau informacijos arba pasinaudokite mūsų išmania paieškos sistema ir greitai bei patogiai suraskite sau tinkamiausią prekę.

Nepriekaištingas važiavimas visus metus su Bridgestone universaliomis padangomis iš reifendirekt.lt

Premium klasės universalios padangos suteikia ypatingai didelį saugumą, patogumą ir patvarumą net ir esant atšiauriausioms oro sąlygoms. Būtent šiomis savybėmis pasižymi Bridgestone A001 padangos; ypatinga gumos mišinio sudedamoji dalis - silicio dioksidas - padeda išsaugoti lankstumą ir funkcionalumą esant bet kokiai oro temperatūrai - Jūs galite užtikrintai vairuoti ir stabdyti tiek ant įkaitusio asfalto, tiek ant apledijusio kelio. Lietuvos vairuotojai bus nustebinti sužinoję, kad Bridgestone A001 universalios padangos yra efektyviausios važiuojant šlapiais keliais - jos padeda išvengti slydimo vandens paviršiumi ir paskebimai sutrumpina stabdymo atstumą.

reifendirekt.lt siūlo Jums patrauklias Bridgestone universalias padangas labai palankia kaina. Negana to, mes pristatome padangas nemokamai visoje Lietuvos teritorijoje jeigu užsisakote dvi ar daugiau padangų.

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

*Nemokamas pristatymas užsakius 2 arba daugiau padangų (PVM mokestis įskaičiuotas).
**Pilnos komplektacijos ratams šios sąlygos netaikomos

Clients opinions

Shop rating
more