Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Dažniausiai Užduodami Klausimai

 1. Ar aš galiu gauti padangos patikimumo liudijimą iš jūsų?
 2. Ar aš galiu naudoti kitas padangas, negu nurodytas automobilio naudojimo instrukcijoje?
 3. Ar aš galiu naudoti padangas su aukštesniu greičio indeksu?  
 4. Ar aš galiu sumontuoti ant ratlankio kitas padangas?
 5. Ar aš galiu važiuoti su skirtingomis padangomis? 
 6. Ką aš gausiu, jeigu aš užsakysiu "Top Quality"? 
 7. Ką reiškia "pasiruošimo procese"? 
 8. Ką reiškia "likučiai, gamyba baigiasi" ?
 9. Ką reiškia apkrovimo indeksas (LI) kaip pav. 85 ar 86?
 10. Ką reiškia E-ženklas? 
 11. Ką reiškia FR? 
 12. Ką reiškia M+S? 
 13. Ką reiškia ML? 
 14. Ką reiškia padangų pavadinimas "Star Performer"? 
 15. Ką reiškia TÜV-GS?
 16. Ką reiškiamažos raidės, nurodomos šalia greičio indekso, pav.B. Q ir T?
 17. Kada man reikalingas bendras naudojimo leidimas? 
 18. Kaip aš galiu atpažinti rašto spalvą naudojant prekės aprašymą? 
 19. Kaip veikia automatiškas oro spaudimo kontroliavimas?  
 20. Kas yra padangų privaloma sukymosi kriptis? 
 21. Kokią įtaką turi padangų pakeitimas antiblokavimo sistemai (ABS) ir antišmukštelėjimo sistemai (ASR)?
 22. Kokias markes ir kokius dydžius jūs galite pasiūlyti?
 23. Kokias padangas aš galiu naudoti?
 24. Kur aš galiu surasti informaciją apie padangų testų rezultatus?
 1. Ar aš galiu gauti padangos patikimumo liudijimą iš jūsų?

  Jeigu padangų arba ratlankių dydis neatitinka tam, kuris yra nurodytas jūsų automobilio dokumentose, jums reikalingas padangų gamintojo techninės padangų informacijos pažymėjimas. Didesni automobilio pakeitimai pav. kitų, negu yra patarta padangų arba ratlankių užmontavimas, gali buti atlikti tik specialistu. 2. Ar aš galiu naudoti kitas padangas, negu nurodytas automobilio naudojimo instrukcijoje?

  Prašome naudoti padangas, kurios yra nurodytos jūsų automobilio naudojimo instrukcijoje. Ten jūs taip pat galite surasti informaciją apie leidžiamus padangų dydžius, našumą ir maksimalų padangų greitį. 3. Ar aš galiu naudoti padangas su aukštesniu greičio indeksu?  

  Jūs galite be problėmų naudoti padangas aukštesnio greičio indekso. 4. Ar aš galiu sumontuoti ant ratlankio kitas padangas?

  Ratlankio charakteristikoje arba jūsų automobilio nauduojimo instrukcijoje jūs galite gauti reikalingą informaciją apie pritaikytus padangų dydžius. Taip pat jūs galite tiesiai teirautis ratlankio gamintoju. 5. Ar aš galiu važiuoti su skirtingomis padangomis? 

  Yra leidžiama važiuoti nauduojant skirtingos padangos, jeigu ant kiekvienos ašies yra užmontuotos vienodos padangos. Vis dėl to mes nepatariame nauduoti skirtingų padangų, nes automobilio važiavimo savybės gali smarkiai sublogėti ypač vairuojant šlapiu arba suledėtu keliu.   6. Ką aš gausiu, jeigu aš užsakysiu "Top Quality"? 

  "Top Quality"-padangos nera tam tikra padangų markė, o kokybiškos padangos žemomis kainomis. Jeigu jus pasirinksite šitą variantą, jūs gausite iš mūsų kokybiškas padangas tos pačios markės, kurią mes galime jums pasiūlyti žemesnėmis kainomis dėl mūsų sandelio atsargų. 7. Ką reiškia "pasiruošimo procese"? 

  Pasiruošimo procesas reiškia, kad tam tikro tipo padangos gaminimas yra planuojamas. Dėja tokiu atveju mes negalime pranešti jums šitos padangos pristatymo laiko, nes jos gamyba dar neprasidėjo.   8. Ką reiškia "likučiai, gamyba baigiasi" ?

  Pavadinimas "likučiai,gamyba baigiasi" po padangos dydžio nurodo, kad protektorius nebus gaminamas šito sezono eigoje. Bet dar gamintojas turi šitą prekę sandelyje ir pristato ją iki pilnaus išpirkimo. 9. Ką reiškia apkrovimo indeksas (LI) kaip pav. 85 ar 86?

  Padangos apkrovimo indeksas (LI) nurodo maksimalų šitos padangos išlaikomą svorį kilogramuose. Jeigu automobilis bus modifikuojamas, reikia atkreipti dėmesį, kad padangos apkrovimo indeksas LI būtų toks pats arba didesnis. Taisyklė yra, kad padangų apkrovimo svoris padengia dvigubą ašies svorį. Kiekvienam skaičiui galioja standartinis maksimalus apkrovimo indeksas. Pav. LI skaičiui 85 - 515 kg, skaičiui 86 atitinka 530 kg. LI-indekso apžvalgos lentelę jūs surasite čia. 10. Ką reiškia E-ženklas? 

  Dabartiniu metu yra privaloma, kad Europos Sąjungoje parduodamos padangos atitiktų griežtam Europos standartui. Padangos, kurios šitam standartui atitinka, turi sutrumpinimą "E" arba "e" ant jų šono sienelės. 11. Ką reiškia FR? 

  Pavadinimas FR (Felgenrippe) reiškia ratlankio šonkaulis. Tai yra guminė apsauga ant išorinio ratlankio kampo.   12. Ką reiškia M+S? 

  Europoje M+S (Matsch + Schnee = purvas + sniegas) žymėjimas yra naudojamas žieminėms padangoms. Dėl jų specialaus protektorio ir medžiagos, kuri buvo išvystyta specialiai žieminių gatvių sąlygoms. Vasarinių padangų elastingumas sumažėja jau apie 7°C ir sublogina kontaktą su keliu. Žieminės padangos yra pagamintos iš specialaus guminio mišinio, kurio didelį dalį sudaro šalčiui nejautrus silikakaučiukas ir natūralus kaučiukas. Ypač ant šlapių ir apledėjusių kelių M+S-padangos turi žymiai didesnių sukibimą ir daugiau privalumų, negu vasarinės padangos, pav. stabdymo, posūkio arba pagreitinimo metu. 13. Ką reiškia ML? 

  Pavadinimas ML (mit Leiste) reiškia su lentele. Tai yra guminis išgaubimas išorinėje ratlankipo pusėje, kuris neleidžia ratlankiui braižyti šaligatvio bordiūrą.   14. Ką reiškia padangų pavadinimas "Star Performer"? 

  Padangų markė Star Perfomer yra nuosava mūsų namų markė. Mūsų interneto svetainėje www.starperformer.de jūs galite gauti daugiau informacijos. Dėja jūs kol kas negalite gauti informacijos apie šitos markės patikrinimus, nes mūsų klientai kol kas dar neįvertino jos, o kitos įstaigos, kaip pav. ADAC arba vartuotojų teisių saugos oranizacija tikrina tik laisvai parduodamas markes. Savaime suprantama, jūs turite garantija ant šitos markės padangų. 15. Ką reiškia TÜV-GS?

  TÜV-GS yra specialus Vokietijos techninės inspekcijos (TÜV) ženklas. Sutrumpinimas GS (Geprüfte Sicherheit = patikrintas saugumas) reiškia, kad nepriklausoma ekspertų organizacija TÜV šitą prekę išbandė ir nustatė, kad ji atitinka saugos standartus. 16. Ką reiškiamažos raidės, nurodomos šalia greičio indekso, pav.B. Q ir T?

  Šitos raidės nurodo maksimalų tam tikros padangos greitį. Raidėms yra priskirtos greičio kategorijos. Apžvalgą apie tai jūs surasite čia. Žieminėms padangoms jūs galite pasirinkti mažesnį greičio indeksą su sąlygą, kad jūs pritvirtinsite ant automobilio matomojoje vietoje lipduką, kuris nurodo maksimalų padangos greitį. Bendrai yra patariama rinktis padangas su sekančiu žemesniu greičio indeksu. 17. Kada man reikalingas bendras naudojimo leidimas? 

  Jeigu jūs norite užmontuoti ant jūsų automobilio kito dydžio padangas, jums reikalingas bendras naudojimo leidimas. Šitą dokumentą jūs galite gauti automobilių techninės apžiūros įstaigose.   18. Kaip aš galiu atpažinti rašto spalvą naudojant prekės aprašymą? 

  Mūsų interneto parduotuvėse jūs dažnai surasite nurodant padangos dydį nuorodas į padangų rašto spalvą. Sutrumpinimai, kaip pav. WLT arba OWL (outline white letters = konturinės baltos raidės) ir BLK arba BSW (black sidewall = juoda šono sienelė), teikia informaciją apie padangų optišką ar spalvų dizainą. 19. Kaip veikia automatiškas oro spaudimo kontroliavimas?  

  Automatiškas oro spaudimo kontroliavimas veikia specialaus padangų vožtuvo sensorio pagalba. Tokie vožtuvai perkami komplekte arba po vieną. Sensoriui pakeisti reikalingas specialistas, dėl to patariama tai daryti tik automobilių servise. Prašome atkreipti dėmesį, kad automatiškas oro spaudimo kontroliavimas neveikia su paprastu vožtuvu.   20. Kas yra padangų privaloma sukymosi kriptis? 

  Šiolaikinės padangos dažniausiai turi privalomą sukimosi kryptį, tai reiškia. kad protektoriai turi suktis į nustatytą kryptį. Privaloma sukimosi kryptis pagerina padangos savybes (triukšmas, šlapias kelias, ledas ir sniegas). 21. Kokią įtaką turi padangų pakeitimas antiblokavimo sistemai (ABS) ir antišmukštelėjimo sistemai (ASR)?

  Keičiant padangas transporto priemonėse, kurios turi ABS arba ASR, reikia atsižvelgti į padangos dydį ir rutuliavimo apimtį, nes jeigu skirtumas yra didelis, gali atsirasti sistemų sutrikimai. Tam reikalingas atitinkamas padangų gamintojo liudijimas. Automobilius tikrinančios įstaigos gali pareikalauti šitą patikimumo liudijimą. 22. Kokias markes ir kokius dydžius jūs galite pasiūlyti?

  Mūsų internetinėje svetainėje www.reifendirekt.lt mes siūlome virš 10.000 įvairių padangų tipų ir daugiau negu 60 padangų markių. Mūsų paieškos įrankio pagalba jūs galite pasirinkti jums tinkamas padangas. Kitą informaciją padangų paieškai ir užsakymui jūs surasite čia. 23. Kokias padangas aš galiu naudoti?

  Apie jūsų automobiliui tinkančias padangas jūs galite sužinoti iš jūsų automobilio naudojimo instrukcijos. 24. Kur aš galiu surasti informaciją apie padangų testų rezultatus?

  Informaciją apie padangų patikrinimus ir testus jūs surasite čia www.tyretest.com.