Užsakymo būseną x
Atsijungti

5205898552058985

Padangos Bentley

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Pagaminimo metai / tipas:
Serija / Versija:

Bentley yra viena didžiausių prabangių automobilių gamintojų pasaulyje. Kadangi modelių skaičius yra mažas, ne visi padangų gamintojai siūlo padangas tinkančias Bentley mašinoms . Siekiant visapusiškai mėgautis Bentley automobilių teikiama prabanga, Jums reikia padangų turinčių mažą pasipriešinimą riedėjimui. Šios padangos užtikrina žemą triukšmo lygį automobilio viduje ir mažas degalų sąnaudas.

Tinkami padangų dydžiai Bentley automobiliams

Kai ateina metas pasirinkti tinkamą padangų dydį Bentley mašinai, pasiūla yra ganėtinai plati ir tai priklauso nuo to, kokį automobilio modelį turite. Bentley Azure originalus padangų dydis yra 255/45 R19 . Kiti Bentley automobiliams tinkantys dydžiai yra:

  • 275/45 R19
  • 275/35 R20
  • 265/30 R22

Užsisakant padangas ir pasirenkant padangų dydį atkreipkite dėmesį į tai, kas yra parašyta Jūsų mašinos registracijos pažymėjime arba automobilio techninėje knygelėje.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.