Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Avon žieminės padangos

Padangų gamintojas Avon, taip tap gamina ir žiemines padangas, kurios pasižymi aukšta kokybe ir prieinama kaina, pasirodė rinkoje 1904 metais. 1997 metais Avon Padangų Korporacija buvo prijungta prie amerikiečių firmos Cooper Tyre & Rubber Company, bet jie tęsia tokios pat aukštos kokybės padangų gamybą.

Aukštos kokybės Avon žieminės padangos

Avon žieminės padangos Avon rekomenduojamos dėl jų važiavimo stabilumo, atsparumo slydimui vandens sluoksniu ir sukibimo su šlapia ar sniegu padengta kelio danga esant įaltajam metų laikui. Gumos mišinys, naudojamas Avon žieminėms padangoms padeda išlaikyti geriausias savybes net esant žemesneinei 7 laipsnių temperatūrai ir dar geresnį sukibimą su kelio danga esant šaltam orui. Įstriži ir išilginiai protektoriaus rašto grioveliai yra gilesni nei vasarinių padangų , dėl to vanduo, purvas ir sniegas yra greičiau pašalinamas.
Dėl savo specialaus protektoriaus rašto ir ypatingo gumos mišinio, žieminės padangos savo kaina pranoksta vasarines padangas, bet yra pigesnės nei universalios padangos, kurios gali būti naudojamos žiemos metu tik kaip žieminių padangų alternatyva.

Vienos iš geriausiomis savybėmis pasižyminčių Avon padangų yra Ice Touring ST arba CR85 rekomenduojamos automobilių savininkams šaltuoju metų laiku. On reifendirekt.lt Jūs galite surasti Ice Touring ir Ice Touring ST padangų modelius lengviesiems automobiliams geriausiomis kainomis internete. Visuregių grupei mes rekomenduojame Ranger Ice modelio padangas, o komercine veikla užsimantiens furgonų savininkams Avon Vanmaster modelį.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.