Avon žieminės padangosGamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Padangų gamintojas Avon, taip tap gamina ir žiemines padangas, kurios pasižymi aukšta kokybe ir prieinama kaina, pasirodė rinkoje 1904 metais. 1997 metais Avon Padangų Korporacija buvo prijungta prie amerikiečių firmos Cooper Tyre & Rubber Company, bet jie tęsia tokios pat aukštos kokybės padangų gamybą.

Aukštos kokybės Avon žieminės padangos

Avon žieminės padangos Avon rekomenduojamos dėl jų važiavimo stabilumo, atsparumo slydimui vandens sluoksniu ir sukibimo su šlapia ar sniegu padengta kelio danga esant įaltajam metų laikui. Gumos mišinys, naudojamas Avon žieminėms padangoms padeda išlaikyti geriausias savybes net esant žemesneinei 7 laipsnių temperatūrai ir dar geresnį sukibimą su kelio danga esant šaltam orui. Įstriži ir išilginiai protektoriaus rašto grioveliai yra gilesni nei vasarinių padangų , dėl to vanduo, purvas ir sniegas yra greičiau pašalinamas.
Dėl savo specialaus protektoriaus rašto ir ypatingo gumos mišinio, žieminės padangos savo kaina pranoksta vasarines padangas, bet yra pigesnės nei universalios padangos, kurios gali būti naudojamos žiemos metu tik kaip žieminių padangų alternatyva.

Vienos iš geriausiomis savybėmis pasižyminčių Avon padangų yra Ice Touring ST arba CR85 rekomenduojamos automobilių savininkams šaltuoju metų laiku. On reifendirekt.lt Jūs galite surasti Ice Touring ir Ice Touring ST padangų modelius lengviesiems automobiliams geriausiomis kainomis internete. Visuregių grupei mes rekomenduojame Ranger Ice modelio padangas, o komercine veikla užsimantiens furgonų savininkams Avon Vanmaster modelį.

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

*Nemokamas pristatymas užsakius 2 arba daugiau padangų (PVM mokestis įskaičiuotas).
**Pilnos komplektacijos ratams šios sąlygos netaikomos

Clients opinions

Shop rating
more