Avon vasarinės padangosGamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Avon yra vienas iš didžiausių padangų gamintojų, rinkoje pasirodęs 1904 metais. 1997 metais Avon Padangų Korporacija buvo prijungta prie amerikiečių firmos Cooper Tyre & Rubber Company. Avon vasarinės padangos priklauso “aukščiausios kokybės” padangų grupei jei kalbame apie saugumą ir patogumą.

Avon vasarinės padangos, geriausias pasirinkimas

Priklausančios vasarinių padangų grupei, Avon siūlo kelis modelius, Avon ZV5 - aukščiausiios kokybės padangų, kurios pasižymi geriausiomis savybėmis esant bet kokioms oro sąlygoms - ir Avon ZV3 - aukščiausiios kokybės padangų su asimetrišku protektoriaus raštu, skirtų kompaktiškiems automobiliams. Avon taip pat gamina padangas sportiniams automobiliams, ZZ5 ir ZZ3 yra skirtos greičio mėgėjams, kurie nori būti užtikrinti savo saugumu. Avon ZZ5 modelis buvo išbandytas Nürburgring lenktynių trasoje, o taip pat ir kituose kokybės testuose Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, Italijoje ir Vokietijoje.

Mūsų specialistai gali Jums padėti pasirinkti tinkamiausias vasarines padangas Avon Jūsų transporto priemonei. Užsisakykite dabar tiesiogiai internetu iš reifendirekt.lt.

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

Clients opinions

Shop rating
more
x