Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Atturo Car - vasarinės padangos

Tikriausiai Jūsų visureigiui ar nedidelio svorio sunkvežimiui daugiausiai teks važinėtis lygiu asfaltu, o ne nestandartiniais keliais. Ypatingai vasaros metu, kai oro sąlygos yra palankios ir vieninteliai krituliai - trumpalaikis lietus, Jums yra reikalingos padangos, pasižyminčios geromis važiavimo asfaltuotais keliais savybėmis. Šiomis dienomis dauguma modernių visureigių ir sunkvežimių su vientisu kėbulu važinėja žemo profilio padangomis, o ne traktoriaus padangas primenančiomis, putliomis ir purvą taškančiomis.

Atturo Az850 buvo sukurtos taip, kad atitiktų modernaus, civilizuoto krovininio automobilio keliamus reikalavimus. Ypatingas gumos mišinys, tvirta konstrukcija, pakankamai žemas profilis ir asimetriškas protektoriaus rašto dizainas yra suderintos itin geram sukibimui su kelio danga ir patogiam vairavimui užtikrinti. Padiditas atsparumas trinčiai sukelia mažiau triukšmo ir sumažina degalų sąnaudas, o efektyvi šilumos paskirstymo technologija užtikrina padidintą stabilumą ir ilgesnį padangų tarnavimo laiką.

Geros padangos Jūsų visureigiui už prienamą kainą

Galbūt Jums geriau tiks Atturo Az800, nebrangios Labai Aukštos Kokybės padangos galingiems visureigiams ir sunkvežimiams, kurie važinėja šiuolaikinėse gatvėse. Pagamintos Taivane specialiai Atturo yra autentiškas prekinis ženklas, priklausantis Federal, šios padangos yra specialiai sukurtos, kad atitiktų aukštus kokybės reikalavimus. Kaip ir kitoms savo prekinio ženklo prekėms, Atturo suteikia trijų metų garantiją, jei per šį laik pasirodytų gamybos ar gumoa mišinio defektų.

Šią vasarą, reifendirekt.lt siūlo Jums tikrai nebrangias Atturo padangas, skirtas visureigiams ir nedidelio svorio sunkvežimiams. Mes taip pat suteikiame nemokamą pristatymą Lietuvos teritorijoje ir platų apmokėjimo būdų pasirinkimą - tai dar labiau palengvina apsipirkimą internetu. Pasinaudokite mūsų pasiūlymu ir mėgaukitės aukštos kokybės prekėmis už prieinamą kainą!

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.