Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Saugaus vairavimo su Apollo žieminėmis padangomis

Šiuo metu 17-tą vietą didžiausių padangų gamintojų rinkoje pasauliniu mąstu užimanti, Apollo Tyres Ltd pranešė apie ketinimus pagerinti savo poziciją: įmonės tikslas - pakilti į 10-tą vietą iki 2016 metų. Teigdami, kad vairuotojų saugumas yra svarbiausia jų gaminamų padangų savybė, Apollo tapo aktyviu '˜Padangų Saugumas'™ projekto nariu - šis projektas rūpinasi vairuotuojų informavimu, kodėl pavojinga važinėti panaudotomis arba pažeistomis padangomis.

Saugumo užtikrinimas yra, aišku savaime, svarbiausia žieminių padangų savybė. Šaltasis metų laikas sukuria daug keblumų vairuotojams ir važiavimas oro sąlygoms nepritaikytomis padangomis sukelia daug avarijų keliuose. Apollo žieminės padangos nedaro kompromisų dėl saugumo, o taip pat suteikia vairavimo patogumą ir efektyvumą. Ypatingas gumos mišinys, o taip pat protektoriaus rašto dizainas derina chemijos ir fizikos žinias ir sukuria tobulas padangas, kurios užtikrina efektyvumą, taupumą ir patvarumą.

Apsilankykite reifendirekt.lt ir įsigykite vienas iš Apollo siūlomų padangų šaltajam metų laikui, pvz. Apollo Acelere Winter, įvertintas kaip '˜Rekomenduojama'™ įvairių Europos automobilių žurnalų. Šis modelis buvo labai gerai įvertintas daugelio atliktų testų pagalba Premium kotegorijoje '“ ypatingai išryškėjo puikios sukibimo su kelio danga ir efektyvaus stabdymo sniegu ir ižu padengtuose keliuose savybės.

reifendirekt.lt siūlo Jums žiemines Apollo padangas labai palankiomis kainomis. Mūsų internetinėje parduotuvėje apsipirkimas yra patogus ir rentabilus; mes taip pat suteikiame nemokamą pristatymą visoje Lietuvos teritorijoje perkant dvi ir daugiau padangų ir priėjimą prie plataus padangų montavimo partnerių pasirinkimo.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.