Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Saulėtų dienų su Apollo vasarinėmis padangomis

Jau daugelį metų, Indijoje įsteigtas padangų gamintojas Apollo stebina savo pasiekimais. Norėdami užtikrinti kuo geresnes savybes žema kaina, Apollo nuolatos tobulina gamybos technologiją. Šiai įmonei priklauso keli kiti prekiniai ženklai - Vredestein ir Maloya '“ ir tai įrodo, kad Apollo yra pasirengę įžengti ir į pramonės sunkiasvorių rinką.

Kaip ir galima tikėtis iš rimtos įmonės, Apollo gamina padangas beveik visų tipų transporto priemonėms. Sukurtos, kad užtikrintų saugumą, patogumą ir vairavimo kokybę esant tiek šlapiai, tiek sausai kelio dangai, Apollo vasarinės padangos yra pagamintos iš specialaus gumos mišinio, kuris sumažina pasipriešinimą trinčiai ir pagerina sukibimą su kelio danga. Protektoriaus raštas yra atidžiai modeliuojamas, kad suteiktų geriausias vandens išstūmimo, tolygaus dėvėjimosi ir stabilumo savybes patogiam važiavimui.

Nauja žvaigždė horizonte'™ pranešė gerai vertinamas Vokietijos Auto Bild žurnalas apie Apollo Amazer 3G padangas po itin sudėtingo vasarinių padangų testavimo. Šios padangos gavo geriausius įvertinimus dėl savo važiavimo sausa ir šlapia kelio danga savybių, o taip pat ir sumažintų degalų sąnaudų ir dėvėjimosi. Bekamerės padangos tipas sukurtas specialiai turistinėms mašinoms Apollo Amazer 3G yra įvairių dydžių ir tinka daugumai lengvųjų automobilių.

reifendirekt.lt, Jūs galite įsigyti Apollo populiariausias '˜vasarines padangasgeriausiomis kainomis. Užsisakykite dabar dvi ar daugiau Apollo vasarinių padangų ir pasinaudokite nemokamu pristatymu Lietuvos teritorijoje. Spustelėkite '˜Ieškok montavimo partnerių'™ mygtuką ir suraskite arčiausiai Jūsų esantį montavimo partnerį ir mes pristatysime Jūsų Apollo vasarines padangas greitam ir profesionaliam sumontavimui.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.