Aeolus žieminės padangos '“ nebrangios ir saugiosGamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Aeolus žieminės padangos yra sukurtos saugiam ir patogiam važiavimui esant žemesnei nei 5°C oro temperatūrai. Didelė padangų pasiūla daugumai automobilių markių ir modelių už prieinamą kainą. Platus dydžių pasirinkimas užtikrina, kad Jūsų reikalavimai bus patenkinti - galite pasinaudoti nesudėtinga paieškos sistema ir patogiai surasti Jums tinkamiausias padangas.

Dabartinis žieminių padangų asortimentas Aeolus užtikrima saugumą sudėtingomis vairavimo sąlygomis ir padaro žiemos vairavimo patirtį malonesne. Nerizikuokite pirkdami panaudotas padangas, įsigykite naujų padangų komplektą labai patrauklia kaina? Peržvelkite mūsų pasiūlymą ir įsitikinkite patys.

Ekonomiškai efektyvus būdas vairuoti saugiai

Aeolus SnowAce AW 02 yra mažiems automobiliams skirtos padangos, kurios užtikrina mobilumą esant bet kokioms oro sąlygoms. Kryptinis V formos protektoriaus raštas ir pakankamai erdvus paviršius užtikrina sukibimą ir stabilumą ant sniego ir ledo, suteikia sukibimą lengviesiems automobiliams net kai reikia judėti itin saugiai arba už miesto ribų. Aeolus SnowAce AW 03 yra tinkamos mažiems ir vidutinio dydzio automobiliams, jos tvirta konstrukcija ir rievėti kraštai užtikrina gerą stabdymą ant sniegu ir ižu padengtos kelio dangos.

reifendirekt.lt siūlo Jums Aeolus žiemines padangas labai palankiomis kainomis ir puikų klientų aptarnavimą. Užsakius dvi ir daugiau padangų, pristatymas yra nemokamas visoje Lietuvos teritorijoje. Taip pat galite pasinaudoti mūsų padangų montavimo partnerių paslaugomis. Užsisakykite šiandien mūsų internetinėje parduotuvėje!

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

*Nemokamas pristatymas užsakius 2 arba daugiau padangų (PVM mokestis įskaičiuotas).
**Pilnos komplektacijos ratams šios sąlygos netaikomos

Clients opinions

Shop rating
more