Aeolus vasarinės padangos '“ saugumas už protingą kainąGamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Nesvarbu, kokią transporto priemonę vairuojate, reifendirekt.lt siūlo Jums plačiausią padangų pasirinkimą geriausiomis kainomis. Jeigu Jūs ieškote vasarinių padangų komplekto, pasidomėkite naujausiais modeliais Aeolus. Jūsų automobilis bus paruoštas saugiam važiavimui, o biudžetas nenukentės - apsipirkimas mūsų internetinėje parduotuvėje yra patogus ir saugus.

Saugumas, prieinama kaina ir patogumas reifendirekt.lt

Taupūs vairuotojai visada domisi kokybiškomis padangomis už prieinamą kainą, tai Jums gali pasiūlyti Aeolus vasarinės padangos. Aeolus GreenAce AG02 buvo specialiai sukurtos vairuotojams, kurie ieško ilgaamžių ir mažai kuro sunaudojančių lengvųjų automobilių padangų savo mašinai. Aeolus PrecisionAce AH01 yra skirtos nedideliems šeimos automobiliams ir užtikrina saugumą, patogumą ir gerą pasipriešinimą riedėjimui.

Didesniems lengviesiems automobiliams Aeolus SteeringAce AU01 siūlo stabilumą ir gerą sukibimą su kelio danga esant bet kokioms oro sąlygoms - tai užtikrina gumos mišinio sudėtis ir asimetriškas protektoriaus raštas. Visureigių savininkai gali pasirinkti iš Aeolus CrossAce AS02, padangų, skirtų važiuoti asfaltuotais, o taip pat ir skalda dengtais keliais esant bet kokioms oro sąlygoms. Mikroautobusų vairuotojai gali pasitikėti Aeolus TransAce AL01 padangomis, kurios užtikrina saugumą ir ženkliai sumažina eksploatavimo kaštus.

Kad ir ko Jūs ieškote, galite surasti mūsų internetinėje parduotuvėje ypač patraukliomis kainomis. Užsakymas iš reifendirekt.lt yra paprastas ir saugus ir Jūs galite pasirinkti iš daugelio atsiskaitymo būdų - mokėjimo kortele, banko pavedimu ar Paypal.

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

Clients opinions

Shop rating
more
x