Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Aeolus universalios padangos '“ patogus važiavimas ištisus metus!

Aeolus padangos yra gerai vertinamos rinkoje, ypatingai taupių ir aukštos kokybės padangų ieškančių vairuotojų. Ženkliai sumažindami kainas Aoelus užtikrina aukštą šio prekinio ženklo gaminių kokybę itin žema kaina. Pigių padangų populiarumas Lietuvos rinkoje suteikia Aoelus įmonei galimybę įrodyti savo gaminių kokybiškumą ir šis Kinijos gamintojas tikrai stengiasi nenuvilti.

Auganti universalių padangų paklausa paveikė visus didžiausius padangų gamintojus, taip pat ir Aoelus prekinį ženklą. Įmonė sukūrė savo universalių padangų, atitinkančių Europinę kokybę ir eksploatacines savybes, gamybos liniją. Aeolus universalios padangos suteikia geriausias važiavimo savybes visų gamintojų lengviesiems automobiliams ir visureigiams, ir Jūs tikrai rasite sau tinkamas padangas mūsų internetinėje parduotuvėje.

Saugumas visus metus už neįtikėtiną kainą

Aeolus 4SeasonAce AA01 yra kokybiškos lengvųjų automobilių padangos, paženklintos '˜Mud&Snow'™ ženklu, yra tinkamos važiavimui visomis oro sąlygomis. Snaigės ženklas skirtas padangoms, kurios atitinka visus važiavimo žiemą reikalavimus. Gilūs protektoriaus grioveliai ir platūs įrėžiai puikiai išstumia vandenį ir sniegą ir taip pagerina sukibimą su kelio danga.

reifendirekt.lt, tinklalapyje Jūs visada galite įsigyti Jums reikiamas padangas ypač geromis kainomis. Aeolus universalios padangos užtikrina įperkamą važiavimo patogumą visus metus ir mes siūlome įsigyti jas geriausiomis sąlygomis savo internetinėje parduotuvėje. Pristatymas yra nemokamas visoje Lietuvos teritorijoje perkant dvi ir daugiau padangų ir mūsų padangų montavimo partneriai yra visada pasirengę Jums padėti.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.