Aeolus universalios padangos '“ patogus važiavimas ištisus metus!Gamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Aeolus padangos yra gerai vertinamos rinkoje, ypatingai taupių ir aukštos kokybės padangų ieškančių vairuotojų. Ženkliai sumažindami kainas Aoelus užtikrina aukštą šio prekinio ženklo gaminių kokybę itin žema kaina. Pigių padangų populiarumas Lietuvos rinkoje suteikia Aoelus įmonei galimybę įrodyti savo gaminių kokybiškumą ir šis Kinijos gamintojas tikrai stengiasi nenuvilti.

Auganti universalių padangų paklausa paveikė visus didžiausius padangų gamintojus, taip pat ir Aoelus prekinį ženklą. Įmonė sukūrė savo universalių padangų, atitinkančių Europinę kokybę ir eksploatacines savybes, gamybos liniją. Aeolus universalios padangos suteikia geriausias važiavimo savybes visų gamintojų lengviesiems automobiliams ir visureigiams, ir Jūs tikrai rasite sau tinkamas padangas mūsų internetinėje parduotuvėje.

Saugumas visus metus už neįtikėtiną kainą

Aeolus 4SeasonAce AA01 yra kokybiškos lengvųjų automobilių padangos, paženklintos '˜Mud&Snow'™ ženklu, yra tinkamos važiavimui visomis oro sąlygomis. Snaigės ženklas skirtas padangoms, kurios atitinka visus važiavimo žiemą reikalavimus. Gilūs protektoriaus grioveliai ir platūs įrėžiai puikiai išstumia vandenį ir sniegą ir taip pagerina sukibimą su kelio danga.

reifendirekt.lt, tinklalapyje Jūs visada galite įsigyti Jums reikiamas padangas ypač geromis kainomis. Aeolus universalios padangos užtikrina įperkamą važiavimo patogumą visus metus ir mes siūlome įsigyti jas geriausiomis sąlygomis savo internetinėje parduotuvėje. Pristatymas yra nemokamas visoje Lietuvos teritorijoje perkant dvi ir daugiau padangų ir mūsų padangų montavimo partneriai yra visada pasirengę Jums padėti.

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

*Nemokamas pristatymas užsakius 2 arba daugiau padangų (PVM mokestis įskaičiuotas).
**Pilnos komplektacijos ratams šios sąlygos netaikomos

Clients opinions

Shop rating
more