Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Achilles žieminės padangos

Žieminės padangos yra sukurtos važiuoti sudėtingomis oro sąlygomis, slidžiais keliais ir minusine oro temperatūra. Žieminių padangų protektoriaus raštas yra ypatingas. Taip pat, gumos mišinio sudėtis skiriasi nuo vasarinių padangų, ir palaiko elastiškumą ir sukibimą su kelio dangą net ir stipriai šalant. Kartu su agresyvesnio dizaino protektoriaus rašto blokeliais šis gumos mišinys padeda geriau sukibti su sniegu ar ledu padengta kelio danga. Achilles žieminės padangos drąsiai varžosi su garsiausių padangų gamintojų prekėmis ir užtikrina geriausias savybes už prieinamiausią kainą.

Geriausios žieminių padangų savybės Achilles WINTER 101

Vienas iš geriausių pasirinkimų Achilles žieminės padangos Achilles WINTER 101. Šioms padangoms suteiktas '˜Puikios savybės savo kategorijoje'™ įvertinimas lyginant tokius kriterijus kaip sukibimas su snieguota kelio danga, triukšmo lygis, stabdymas esant šlapiai kelio dangai, Achilles WINTER 101 tikrai yra Jūsų ieškomos padangos, kurios užtikrina patogumą ir saugumą važiuojant žiemą. Jos pasižymi geru stabdymu ir yra pagamintos iš dėvėjimuisi ir žemai oro temperatūrai atsparaus gumos mišinio. Centrinis griovelis ir įstrižai susikertantys įrėžiai protektoriaus rašte sudaro sąlygas ypač geram sukibimui su sniegu ir ledu padengta kelio danga - taip važiavimas žiemos keliais tampa malonumu.

Vasaros sezonas prasidės dar ne greitai... Bet Jums nereikia dėl to jaudintis! Neatsisakykite vairavimo žiemą ir įsigykite internetu iš reifendirekt.lt geriausias žiemines padangas savo automobiliui nedidelėmis kainomis. Mes suteikiame nemokamą pristatymą visoje Lietuvos teritorijoje Jūsų pasirinktu adresu. Platus montavimo partnerių pasirinkimas leidžia supaprastinti padangų keitimo procesą, mes galime pristatyti padangas tiesiai į Jūsų pasirinktą padangų montavimo autoservisą.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.