Achilles vasarinės padangosGamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Įkurta 1991 metais, Indonezijos įmonė Achilles prekiauja patvariomis ir stilingomis vasarinėmis padangomis visame pasaulyje. Šis gamintojas nori pritraukti pirkėjus puikiomis padangų savybėmis: geru sukibimu su kelio danga, trumpu stabdymo keliu ir vairavimo patogumu, o taip pat ir prieinamomis kainomis. Ši strategija pasiteisina gerais rezultatais ir užtikrina Achillles stabilią poziciją konkurencingoje padangų rinkoje.

Achilles ATR Sport naudoja aplinkai nekenkiančią Eco-Safe technologiją ir užtikrina gerą važiavimą šlapia kelio danga, o taip pat sumažina pasipriešinimą ir degalų sąnaudas ir padidina važiavimo patogumą. Plieno gijų konstrukcija suprojektuoja taip, kad būtu efektyvi ir ilgai tarnaujanti, o protektoriaus raštas yra panašus į sportinių automobilių padangų raštą. Tai labai patrauklu taupantiems vairuotojams. Bendroje sumoje, šios Achilles vasarinės padangoss pasižymi puikiomis savybėmis už žemą kainą.

Kitos populiarios vasarinės padangos Achilles yra Achilles ATR-K ECONOMIST. Padangos išorinis kraštas turi papildomus griovelius, užtikrinančius geresnį sukibimą su kelio danga, stabilų stabdymą ir užtikrintą važiavimą kasdien. Dvi plačios išilginės juostos padeda išstumti vandenį ir stabiliau važiuoti vandeniu padengta kelio danga. Žemiausios kainų kategorijos Achilles ATR-K ECONOMIST padangos siūlo stebėtinai aukštą kokybę už prieinamą kainą.

Mėgaukitės važiavimu ilgomis, saulėtomis dienomis ir pirkite internetu iš reifendirekt.lt aukštos kokybs prekes itin žema kaina. Pasirinkite iš gausios vasarinių padangų pasiūlos ir pasinaudokite mūsų greitu pristatymu ir prieinamomis kainomis.

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

*Nemokamas pristatymas užsakius 2 arba daugiau padangų (PVM mokestis įskaičiuotas).
**Pilnos komplektacijos ratams šios sąlygos netaikomos

Clients opinions

Shop rating
more