Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Achilles vasarinės padangos

Įkurta 1991 metais, Indonezijos įmonė Achilles prekiauja patvariomis ir stilingomis vasarinėmis padangomis visame pasaulyje. Šis gamintojas nori pritraukti pirkėjus puikiomis padangų savybėmis: geru sukibimu su kelio danga, trumpu stabdymo keliu ir vairavimo patogumu, o taip pat ir prieinamomis kainomis. Ši strategija pasiteisina gerais rezultatais ir užtikrina Achillles stabilią poziciją konkurencingoje padangų rinkoje.

Achilles ATR Sport naudoja aplinkai nekenkiančią Eco-Safe technologiją ir užtikrina gerą važiavimą šlapia kelio danga, o taip pat sumažina pasipriešinimą ir degalų sąnaudas ir padidina važiavimo patogumą. Plieno gijų konstrukcija suprojektuoja taip, kad būtu efektyvi ir ilgai tarnaujanti, o protektoriaus raštas yra panašus į sportinių automobilių padangų raštą. Tai labai patrauklu taupantiems vairuotojams. Bendroje sumoje, šios Achilles vasarinės padangoss pasižymi puikiomis savybėmis už žemą kainą.

Kitos populiarios vasarinės padangos Achilles yra Achilles ATR-K ECONOMIST. Padangos išorinis kraštas turi papildomus griovelius, užtikrinančius geresnį sukibimą su kelio danga, stabilų stabdymą ir užtikrintą važiavimą kasdien. Dvi plačios išilginės juostos padeda išstumti vandenį ir stabiliau važiuoti vandeniu padengta kelio danga. Žemiausios kainų kategorijos Achilles ATR-K ECONOMIST padangos siūlo stebėtinai aukštą kokybę už prieinamą kainą.

Mėgaukitės važiavimu ilgomis, saulėtomis dienomis ir pirkite internetu iš reifendirekt.lt aukštos kokybs prekes itin žema kaina. Pasirinkite iš gausios vasarinių padangų pasiūlos ir pasinaudokite mūsų greitu pristatymu ir prieinamomis kainomis.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.