Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Achilles Universalios padangos

Šiuolaikiškos universalios padangos, tokių gamintojų kaip Vredestein Quatrac 3, Goodyear Vector 4Seasons ir Hankook Optimo 4S geriausiai characterizuojamos kaip ypač tinkamos važiavimui šlapiais žiemos keliais. Visos šios padangos yra pažymėtos 'M+S' ženklu (Mud&Snow), taip pat kaip ir žieminės padangos. Padangos, pažymėtos 'M+S' ir 'snaigės' simboliais yra geriausiai oro sąlygoms prisitaikančios.

Achilles universalios padangos derina geriausias žieminių ir vasarinių padangų savybes. Gamintojas ypatingai stengėsi užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą važinėjant ištisus metus ir pranoko savo konkurentus žema kaina.

Didelės prisitaikymo galimybės prieinama kaina

Achilles universalios padangos užtikrina iki 90% savybių, priskiriamų vasarinėmss padangoms važiuojant tiek sausa tiek šlapia kelio danga, o taip pat ir iki 90% žieminėms padangoms priskiriamų savybių važiuojant snieguota ar apledėjusia kelio danga esant žemai lauko temperatūrai. Atsižvelgiant į vyraujantį klimatą Lietuvos teritorijoje – nenuspėjamas oras vasarą ir lietinga žiema su dažna šlapdriba – universalios padangos vis labiau populiarėja. Šios padangos yra suprojektuotos būtent permainingam orui, to ir ieško dauguma pirkėjų.

reifendirekt.lt internetinėje parduotuvėje Jūs rasite plačią padangų modelių pasiūlą – lengviesiems automobiliams visureigiams, ir nedidelio tonažo sunkvežimiams. Achilles universalios padangos užtikrina geras vairavimo ir sukibimo su kelio danga savybes esant bet kokioms oro sąlygoms ir pasižymi puikiomis kainomis. Ypatingas gumos mišinys, protektoriaus griovelių raštas ir įstriži įrėžiai padeda išstumti vandenį važiuojant šlapia kelio danga.

reifendirekt.lt, tinklalapyje Jūs galite įsigyti Achilles universalias padangas geriausiomis kainomis. Palengvinkite savo darbą ir užsisakykite greitą padangų pristatymą vienu iš mūsų padangų montavimo partnerių adresu.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.