Achilles Universalios padangosGamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Šiuolaikiškos universalios padangos, tokių gamintojų kaip Vredestein Quatrac 3, Goodyear Vector 4Seasons ir Hankook Optimo 4S geriausiai characterizuojamos kaip ypač tinkamos važiavimui šlapiais žiemos keliais. Visos šios padangos yra pažymėtos 'M+S' ženklu (Mud&Snow), taip pat kaip ir žieminės padangos. Padangos, pažymėtos 'M+S' ir 'snaigės' simboliais yra geriausiai oro sąlygoms prisitaikančios.

Achilles universalios padangos derina geriausias žieminių ir vasarinių padangų savybes. Gamintojas ypatingai stengėsi užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą važinėjant ištisus metus ir pranoko savo konkurentus žema kaina.

Didelės prisitaikymo galimybės prieinama kaina

Achilles universalios padangos užtikrina iki 90% savybių, priskiriamų vasarinėmss padangoms važiuojant tiek sausa tiek šlapia kelio danga, o taip pat ir iki 90% žieminėms padangoms priskiriamų savybių važiuojant snieguota ar apledėjusia kelio danga esant žemai lauko temperatūrai. Atsižvelgiant į vyraujantį klimatą Lietuvos teritorijoje – nenuspėjamas oras vasarą ir lietinga žiema su dažna šlapdriba – universalios padangos vis labiau populiarėja. Šios padangos yra suprojektuotos būtent permainingam orui, to ir ieško dauguma pirkėjų.

reifendirekt.lt internetinėje parduotuvėje Jūs rasite plačią padangų modelių pasiūlą – lengviesiems automobiliams visureigiams, ir nedidelio tonažo sunkvežimiams. Achilles universalios padangos užtikrina geras vairavimo ir sukibimo su kelio danga savybes esant bet kokioms oro sąlygoms ir pasižymi puikiomis kainomis. Ypatingas gumos mišinys, protektoriaus griovelių raštas ir įstriži įrėžiai padeda išstumti vandenį važiuojant šlapia kelio danga.

reifendirekt.lt, tinklalapyje Jūs galite įsigyti Achilles universalias padangas geriausiomis kainomis. Palengvinkite savo darbą ir užsisakykite greitą padangų pristatymą vienu iš mūsų padangų montavimo partnerių adresu.

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

*Nemokamas pristatymas užsakius 2 arba daugiau padangų (PVM mokestis įskaičiuotas).
**Pilnos komplektacijos ratams šios sąlygos netaikomos

Clients opinions

Shop rating
more