Accelera Žieminės padangosaGamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Įkurta 1996 metais Accelera įmonė vis labiau stiprina savo poziciją rinkoje – žema kaina ir patrauklus dizainas padeda išsiskirti iš varžovų tarpo. Accelera žieminės padangos buvo specialiai sukurtos, kad savo savybėmis ir kaina pranoktų konkurentus.

Dauguma vairuotojų nėra pasirengę išleisti nemažą pinigų sumą pakeisdami vasarines padangas žieminėmis prasidėjus šaltajam metų laikui. Nepaisant to, testai parodė, kad ir kokybiškiausios vasarinės padangos negali varžytis su specializuotomis žieminėmis padangomis esant labai žemai lauko oro temteratūrai ir sniegu ar ledu padengtai kelio dangai. Žemą kainą turinčios žieminės padangos yra itin patrauklios savo saugumu besirupinantiems taupiems vairuotojams.

Pigiausias būdas saugiai važiuoti žiemą yra

Accelera žieminės padangosyra priskiriamos X-Grip/ Snow grupei ir pirkėjų atsiliepimai jas klasifikuoja kaip vienas geriausių Indonezijos rinkos padangų. reifendirekt.lt pristato Jums tikrai nebrangias Accelera žiemines padangas,nepalyginama kaina. Pasinaudokite mūsų pasiūlymu ir suraskite sau tinkamiausias padangas geriausiomis kainomis mūsų paieškos sistemos pagalba .

Mūsų prekes galite užsisakyti labai paprastai ir visos kainos įskaičiuoja nemokamą pristatymą Lietuvos teritorijoje. Jūsų pasirinktos padangos bus išsiųstos Jūsų pasirinktu adresu – Jūsų namų adresu arba vienam iš mūsų padangų montavimo partnerių greitam ir patogiam padangų sumontavimui.

Mes galime sumontuoti
Jūsų padangas

Išsirinkite vieną iš
mūsų montavimo partnerių
arčiau Jūsų namų:

*Nemokamas pristatymas užsakius 2 arba daugiau padangų (PVM mokestis įskaičiuotas).
**Pilnos komplektacijos ratams šios sąlygos netaikomos

Clients opinions

Shop rating
more