Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Accelera Žieminės padangosa

Įkurta 1996 metais Accelera įmonė vis labiau stiprina savo poziciją rinkoje – žema kaina ir patrauklus dizainas padeda išsiskirti iš varžovų tarpo. Accelera žieminės padangos buvo specialiai sukurtos, kad savo savybėmis ir kaina pranoktų konkurentus.

Dauguma vairuotojų nėra pasirengę išleisti nemažą pinigų sumą pakeisdami vasarines padangas žieminėmis prasidėjus šaltajam metų laikui. Nepaisant to, testai parodė, kad ir kokybiškiausios vasarinės padangos negali varžytis su specializuotomis žieminėmis padangomis esant labai žemai lauko oro temteratūrai ir sniegu ar ledu padengtai kelio dangai. Žemą kainą turinčios žieminės padangos yra itin patrauklios savo saugumu besirupinantiems taupiems vairuotojams.

Pigiausias būdas saugiai važiuoti žiemą yra

Accelera žieminės padangosyra priskiriamos X-Grip/ Snow grupei ir pirkėjų atsiliepimai jas klasifikuoja kaip vienas geriausių Indonezijos rinkos padangų. reifendirekt.lt pristato Jums tikrai nebrangias Accelera žiemines padangas,nepalyginama kaina. Pasinaudokite mūsų pasiūlymu ir suraskite sau tinkamiausias padangas geriausiomis kainomis mūsų paieškos sistemos pagalba .

Mūsų prekes galite užsisakyti labai paprastai ir visos kainos įskaičiuoja nemokamą pristatymą Lietuvos teritorijoje. Jūsų pasirinktos padangos bus išsiųstos Jūsų pasirinktu adresu – Jūsų namų adresu arba vienam iš mūsų padangų montavimo partnerių greitam ir patogiam padangų sumontavimui.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.