Užsakymo būseną x
Atsijungti

00370520589850037052058985

Accelera Vasarinės padangos

Jeigu Jūs ieškote naujų vasarinių padangų kurios gali užtikrinti tinkamą kokybę ir saugumą bereikalingai neeikvodamos Jūsų biudžeto,reifendirekt.lt siūlo Jums Accelera padangas Jūsų transporto priemonei tikrai prieinama kaina. Šios padangos yra įvairių tipų ir dydžių ir Jūs galite pasirinkti būtent tas, kurios geriausiai atitinka Jūsų reikalavimus.

Geriausiai parduodamos Accelera vasarinės padangos yra Alpha, Beta, PHI, ir Iota modeliai. Accelera Alpha yra geromis eksploatacijos savybėmis pasižyminčios padangos mažiems ir vidutinio dydžio automobiliams, kurias galite rasti sizes nuo 14 iki 18colių dydžio (ratlankio skersmuo). Alternatyvus pasiūlymas - Accelera PHI; šis modelis taip pat priskiriamas aukštu efektyvumu pasižyminčioms padangoms ir yra tinkamas nuo 16 iki 20 colių skersmens ratlankius turintiems automobiliams. Protektoriaus raštas pagerina stabdymo ir manevravimo posūkiuose savybes, užtikrina gerą sukibimą su kelio danga, ypač esant sausai kelio dangai.

Mokėk mažiau ir gauk daugiau

Jeigu Jus geriau apibūdina praktiškas, ramus vairavimo stilius, šis prekinis ženklas taip pat apima turistines vasarines padangas. Šie modeliai yra orientuoti į sumažintą pasipriešinimą trinčiai, užtikrina mažesnes degalų sąnaudas ir vairavimo komfortą. Ypač populiarios Accelera Beta yra labai tinkamos stabiliam kasdieniam vairavimui esant bet kokioms oro sąlygoms, pasižymi evektyvumu ir pakankamu pasipriešinimu slydimui vandens sluoksniu; tai gali būti pats geriausias pasirinkimas jeigu esate mažos ar vidutinio dydžio mašinos savininkas. Jeigu Jūs vairuojate visureigį, Jums gali būti patrauklios Accelera Iota padangų kainos ir savybės. Kad ir ką pasirinktumėte, užsakymo vykdymas yra labai paprastas, mes Jums užtikriname puikų klientų aptarnavimą ir nepalyginamai geras kainas. Užsisakykite dabar per reifendirekt.lt, ir pajuskite suteikiamą naudą Jūsų automobiliui, o taip pat ir piniginei.

Didžiulis pasirinkimas ir kokybė:

  • Daugiau negu 100 padangų markių ir virš 35.000 padangų tipų visose internetinėse parduotuvėse kartu
  • Mes pristatome tik aukščiausios kokybės padangas

Greitas + patogus servisas:

  • Užsakymas internetu visą parą
  • Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos
  • Pristatymas pageidaujamu adresu arba vienam iš mūsų montavimo partnerių, kuris sumontuos Jūsų padangas

Mokėjimo pasirinkimo galimybė:

Galite apmokėti kreditine kortele, banko pavedimu, PayPal arba Bitcoin būdais.