Mes naudojame cookies. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su jų naudojimu.
OK
Užsakymo būseną x
Atsijungti

Padngos Alpina modeliams

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Alpina tai labai populiari markė tarp automoblių lenktynių mėgėjų. Įmonė buvo įkurta 1965 metais ir siūlo žinomo automobilių gamintojo BMW mašinų “tiuninguotą” versiją. Jų bendradarbiavimas prasidėjo 1971 metais, kai BMW paskyrė Alpinai užduotį vadovauti projektui BMW 3.0 CSL Coupé. Kadangi šios transporto priemonės turi reikšmingai aukštesnę arklio galią, svarbiausi reikalavimai yra keliami stabdymo ir traukos sistemoms, todėl padangos Alpina markei turi skersmens ilgį nuo 17 calių.

Alpina B3 modeliui galite panaudoti pavyzdžiui padangas su išmatavimais 235/40 R17 ir 225/40 R18. Tačiau Alpina B12 modeliui reikia padangų dydžiu 245/40 R20.

Alpina padangos geram elgesiui posūkiuose

Dėl padidinto sąlyčio paviršiaus vairavimo elgesys yra žymiai pagerintas posūkiuose. Padangos pagamintos Alpinai užtikrina labai gerą automobilio kontrolę net automobiliui greitai sukant. Mes siūlome platų podangų ir išmatavimų tinkamų Alpina modeliams asortimentą internetu, teikdami Jums skirtingų pasirinkimų įvairovę.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.
^