Mes naudojame cookies. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su jų naudojimu.
OK
Užsakymo būseną x
Atsijungti

Konsultacija apie padangas

Paieška apie lengvusius automobilius:
Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.
Įvyko klaida, prašome pabandyti ieškoti pagal automobilio tipą vėliau
Your search has no results.
Automobilio Pasirinkimas

Gamintojas:
Modelio eilė:
Modelio žymuo:
Transporto priemonės tipas:

Padangos Alfa Romeo modeliams

Tinkamų padangų pasirinkimą lemia saugumas ir komfortas, kuriuos šios padangos gali suteikti. Kad pagerintų padangų kokybę Alfa Romeo bendradarbiavo su keleta padangų gamintojais per daugelį metų. Yokohoma-V102 padangos naudojamos Alfa Romeo 147-GTA , o Dunlop padangos Spider modeliui. Šis automobilių gamintojas bendradarbiauja t.k. su Bridgestone. Tačiau, rinkdamiesi padangas pagal Alfa Romeo modelį galite pasirinkti taip pat kito gamintojo gaminamas padangas. Dėl didelio parduotų automobilių kiekio daugelis padangų gamintojų siūlo padangas tinkamas Alfa Romeo modeliams.

daugiau ...

Svarbūs kriterijai perkant padangas

Atkreipkite dėmesį į Europos Sąjungos etiketes pirkdami padangas. Šios etiketės turi labai svarbią informaciją susijusią su kuro sąnaudomis, pasipriešinimu riedėjimui, sukibimu ant šlapios dangos ir triukšmo lygiu. Tokiu būdu, Jūs galite įsitikinti, kad patirsite malonų važiavimą Alfa Romeo automobiliu, nepaisant oro ir kelių sąlygų. Stabdymo atstumas tai vienas svarbiausių kriterijų, pagal kuriuos galima pasirinkti padangą. Stabdymo atveju, automobiliui reikia nuo 18 iki 45 metrų, kad mašina visiškai sustotų.

Jūs turite klausimų?
Mes mielai padėsime rasti tinkamas padangas Jūsų automobiliui.
^